Videowall Kiralama

“Videowall adını ilk duyduğumda ne olduğunu merak etmiştim, öğrendiğimde şaşırmış ve gördüğümde ise hayran kalmıştım. Bir fuarda, ilk defa kullandığım zamanda, bu ürün sayesinde ise fuar ve etkinliklerde dev ekranlarda ürülerimi sergiledim.” Bu sözleri sarf eden kişi şu an bilinen bir şirketin başında yer alıyor. Yeniliklere açık olmak ve yenilikleri değerlendirmek gelişen dünya piyasasının bir kuralı haline geldi. Günümüzde, büyük şirketlerin tanıtım yazılarını veya görsellerini incelediğimizde “yenilikçi” kelimesini mutlaka görecek ve duyacaksınızdır. Şimdi sizlere bilmeyenler için son zamanların vazgeçilmez bir teknolojiden bahsedeceğiz.
Videowall Yeniliği
Öncelikle sizlere videowall’un ne olduğundan bahsedelim. Birden fazla yüksek çözünürlüklü ekranın, bir araya getirilerek devasa bir ekran elde edilmesi yöntemidir. Bu yöntem, gelende fuarlar, etkinlikler, kongreler, otellerdi konfreranlar gibi yerlerde kullanılmaktadır. Devasa boyuttaki bu ekran ile media player özelliği ile tanıtım filmlerinizi ve ürün görsellerinizi bir anda binlerce kişiye gösterebilirsiniz. İşte tamda bu yüzden tercih edilen bu sistemin satın alma maliyetleri oldukça maliyetli olmasından dolayı genelde kiralanmaktadır. Videowall kiralama ile büyük tasarruflar elde ederken aynı zamanda tasarrufa ek olarak reklam tanıtımınız sayesinde büyük kazançlar da sağlayabilirsiniz. Sahip olmak yerine videowall kiralama sizi bu sisteme aktaracak olduğunuz bakım, onarım, nakliye masrafı gibi masraflardan kurtarırken aynı zamanda videowall kiralama sizi binlerce insana tanıtır ve bu sayede de kazançlarınız artar.
Videowall Kiralarken Dikkat!
-Videowall kiralarken dikkat edilmesi gereken konunun en başında güvenilirlik gelmektedir. Güvenilir yerden kiralamayacağınız videowall ekranları sizi yarı yolda bırakarak işinize taş koyabilir
-Videowall kiralamada işinde uzman personelce hizmet veren yerlerden kiralamaya özen gösterin. İşinde uzman olmayan personele böyle bir sistemin emanet edilmesi sizi büyük pişmanlıklara itecektir.
-çeşitlilik olması işinize yarayacaktır. Yerine göre 2×2 videowall kiralama veya 3×3 videowall kiralama hizmetlerinin olmasına ve işinize en çok fayda sağlayacak olanı kiralamaya özen gösterin.
Fuar LCD tarafından sunulan videowall kiralama hizmeti içerisinde, kurulum ve geri toplama hizmeti de bulunmaktadır. Videowall hizmetine ihtiyaç duymanız halinde mutlaka Fuar LCD firmasını seçmelisiniz.
Hemen Ara