videowall kiralama 3×3

VİDEOWALL KİRALAMA 3X3

 
 
Videowall, kullanılacak amaca ve yere göre farklı boyutlarda olan ve çerçevesi olmayan ekranlardan meydana getirilmiş teknoloji sistemdir. Bu teknolojik sistemden yararlanılmasını sağlamak amacıyla videowall kiralama 3×3 hizmeti verilmektedir. Videowall kullanmak, kurumsal kimliğin sektör içerisinde yukarı taşınmasında önemli rol oynar. Ayrıca firmaların şık ve etkileyici bir izlenim yaratmasını sağlamak açısından etkili bir reklam biçimidir.
 
Videowall kiralama 3×3 hizmetini kimler alabilir?
 
Video kiralama hizmeti, toplantı, miting, konser ve etkinliklerde çok sık kullanılan bir sistemdir. Özellikle büyük ve parlak bir görüntü elde etmenin önemli olduğu mekânlarda kullanılan bu videowall teknolojisi, firmanızın prestijinin artmasını sağlar. Etkinlik içerisinde bulunan insanlara hem sesli hem de görüntülü ulaşmak istiyorsanız videowall kiralama 3×3 hizmetini siz de rahatlıkla alabilirsiniz.
 
Videowall teknolojisinde ekran boyutları tek tip midir?
 
Hayır, videowall ekranları tek tip olmayıp biden fazla boyutta bu teknoloji sunulmaktadır. Sizlere sunmuş olduğumuz videowall kiralama 3×3 hizmeti, kullanmak istediğiniz plana göre size uygun olacak olan modellerimiz uzman çalışanlarımız tarafından bilgisi verilmektedir.
 
Video kiralama hizmeti avantajları nelerdir?
 
Videowall kiralama 3×3 hizmeti firmanıza çok sayıda avantaj sağlar. Sağlamış olduğu avantajlar;
  • Faaliyet içerisinde ulaşmak istediğiniz insanlara rahat bir şekilde hem sesli hem de görüntülü bir şekilde erişim imkânı bulursunuz.
  • Sektör içerisinde firmanızın prestijini yukarılara taşırsınız.
  • Faaliyetlerinizin kusursuz bir şekilde başarıya ulaşmasına yardımcı olur.
 
2018 video kiralama hizmeti fiyatları nelerdir?
 
Videowall kiralama 3×3 hizmeti, kullanım amacına ve kullanılacak yere göre farklı boyutlarda videowall ekranları bulunmaktadır. Bu nedenle öncelikle almak istediğiniz videowall hizmetini nerede kullanacağınızı netleştirmeniz önemlidir. Bu sayede bizler ihtiyacınıza uygun olan videowall boyutunu bularak etkinliğinize en doğru ve en iyi hizmeti sunabiliriz. Bizimle çalışmak size profesyonel hizmet kalitesi ve uygun fiyatı kazandıracaktır.
 
Sektör içerisinde uzun yıllardır hizmet veren firmamız ve uzman kadromuzla faaliyetlerinizde yanınızda olmaktan büyük bir mutluluk duyuyoruz. Hizmetlerimizle ilgili detaylı bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.
Hemen Ara