3×3 videowall kiralama

               Bir çok çeşitte kullanılabilen VİDEOWALL bulunmaktadır. Kimi zaman 3×3 kimi zaman ise 3×3 VİDEOWALL kullanılmaktadır. Her nasıl bir şekile sahip olursa olsun karşımıza çıkan VİDEOWALL dikkat çekmeyi başarabilmektedir. Bu nedenle düğün, fuar, kongre gibi yerlerde gördüğümüz VİDEOWALL ekranları sadece gerektiğinde değil her zaman hayat kurtarır. Hele ki ticaret ile uğraşanların fuarlar, havalimanları gibi toplu olarak kullanılan alanlarda da sıklıkla tercih ettiği görülmektedir. Bu gibi hallerde kullanım amacı ise ürün tanıtımlarının yapılarak daha çok kazanç sağlamaktır. Hava limanlarının dar sütunlarına 3×3 VİDEOWALL kiralama tercih edilerek yüzbinlerce kişiye erişmek gayet mümkündür.
                Eğer sizde, hava limanları ya da yeraltı treni istasyonları gibi yoğunluğu yüksek dar alanlarda dikkat çekerek piyasada etkinliğinizi arttırmak istiyorsanız sizlere 3×3 VİDEOWALL kiralama hizmetini öneriyoruz. Bu sayede aynı anda binlerce kişiye ulaşabilir ve pazardaki etkinliğinizi arttırabilirsiniz. Daha az yer kaplaması, daha düşük maliyetli olması nedeni ile çoğunlukla bu gibi yerlerde 3×3 VİDEOWALL kiralama tercih edilmektedir.
                Bu gibi sınırlı süre kullanabileceğiniz ürünleri satın almanız yerine size kiralama yöntemini öneriyoruz. Bu ürünleri satın almak yerine, kısa süreliğine kiralayarak hem tasarruf sağlayabilir hem de bu ürünlerle yapacak olduğunuz reklam ya da tanıtım sayesinde kazancınıza kazanç katabilirsiniz.
                3×3 VİDEOWALL KİRALAMA FAYDALARI
                3×3 VİDEOWALL: Enine doğru iki adet boyuna doğru iki adet yüksek çözünürlüklü ekranın birleştirilmesi ile toplamda dört ekranla büyük yeni bir ekran ortaya çıkartmaktır. Böyle bir ekran dar alanlarda kullanmakta en ideal olanıdır.
                -Dar alanlarda bile büyük sonuçlar alınmasını sağlar.
                -Diğer VİDEOWALL ürünlerine göre; 3×3 VİDEOWALL kiralama daha az enerji tüketerek elektrik tasarrufu yapılabilmesini sağlar
                -Daha az yer kaplayarak alandan tasarruf edilmesini sağlar bu sayede de arta kalan alanın değerlendirilmesi sağlanabilir.
                -Diğer VİDEOWALL şekillerinden ziyade, 3×3 VİDEOWALL kiralama daha düşük maliyetlidir. Kiralama maliyetinin az olması, cebinize kalacak olan para ile daha farklı ticari veya kültürel aktiviteler yapabileceksiniz.
                Son olarak söylemek gerekirse, ne tarz olursa olsun, eğer VİDEOWALL oluyorsa fuar LCD güvencesi altında olsun.
Hemen Ara